niedziela, 23 sierpnia 2015

Usprawiedliwienie nieobecności :)

Witajcie Kochani!!
Wiem, wiem... Nie było mnie bardzo długo... Ale namieszało mi się w życiu w ostatnich miesiącach. Od marcach zajęłam się pracą nad pewnym projektem i wszystko szło zgodnie z planem, aż tu nagle w połowie kwietnia dostałam info, że mam przyjść na rozmowę w prawie pracy... Poszłam, a co mi szkodzi... Info mnie trochę zdziwiło, bo specjalnie jakoś pracy nie szukałam... I okazało się, że z dnia na dzień, bez żadnego przygotowania wróciłam do grona "pracowników"...
Wiecie, co było najdziwniejsze w tym wszystkim??? W piątek jadąc z dziećmi rowerami zobaczyłam 1 grosik leżący na drodze. Zatrzymałam się i wzięłam "na szczęście" ;) Zawsze daleka byłam od wszelkich przesądów, więc wyobraźcie sobie moje zdziwienie, jak w poniedziałek w południe dostałam info, że popołudniu mogę przyjść na rozmowę w sprawie pracy, bo podobno szukam :P A nawet cv nie wysłałam ;) W poniedziałek rozmowa, a w czwartek rano telefon, że na popołudnie mogę przyjść na okres próbny... I to wszystko w kilka dni od znalezienia mojego grosika :)
Wszystko fajnie... Tylko co z projektem??? Daty zakończenie nie mogłam przesunąć. Była wyznaczona dobry rok wcześniej.

Ostatnie tygodnie były mega pracowite, 8-10h w pracy i potem kolejne 6-8h z szydełkiem... Ale zmobilizowałam się i zdążyłam!!!!!!
Teraz tylko przejrzę jakieś 2400 zdjęć, wybiorę kilka i w następnym poście wrzucę Wam moje cudo, z którego jestem MEGA dumna!!!!!!
A tymczasem miłego wieczorku dla Was :) ja siadam do zdjęć ;)

1 komentarz: